Szkolenia Wojska, Policji, Jednostek Specjalnych, pracowników ochrony

Oferujemy specjalistyczne szkolenia i kursy w zakresie taktyk i technik interwencji, ochrony osób trzecich oraz walki wręcz

 

Dla wszystkich sektorów militarnych, policji, ochrony VIP, sił specjalnych, oddziałów antyterrorystycznych i innych służb ochrony, w postaci programów otwartych i wewnętrznych. Podkreślamy, że program szkoleniowy ma na celu edukację funkcjonariusza, który będzie reagował odpowiednio w najbardziej stresujących warunkach, używając przy tym najodpowiedniejszych technik i taktyk na odpowiednim do sytuacji poziomie agresji. Kursy i seminaria w dziedzinie bezpieczeństwa obejmują naukę od poziomu podstawowego aż do szkolenia instruktorów.


Nasi instruktorzy włączą się do istniejącego programu edukacyjnego ochrony, policji czy jednostki wojskowej zapewniając dobrze zintegrowane szkolenie Krav Maga dostosowane do potrzeb programu. Kursy sektora ochrony mogą być przeprowadzane w odpowiednio dostosowanych lokalizacjach u klienta lub zewnętrznych lokalizacjach.

 

 

Jako, że przestępcy stają się coraz bardziej wyrafinowani, w coraz większym stopniu obiektami ich zainteresowań są biznesmeni, politycy, gwiazdy filmowe, personel korporacyjny, kadra kierownicza czy inne ważne osobistości (VIP). Niezależnie od tego czy obiekt porwany jest dla okupu, zachwiania równowagą polityczną, rabunku, sławy, zemsty czy innych celów, ataki kryminalistów na tzw. VIPów mogą być bardzo niebezpieczne, łącznie z ryzykiem śmierci ofiary.

Dlatego dziś, bardziej niż kiedykolwiek, profesjonalna ochrona jest potrzebna by zapewnić im bezpieczeństwo. Izraelskie siły obrony zdobyły reputację wyjątkowo efektywnych w szkoleniu funkcjonariuszy chroniących VIP, a także sił specjalnych, jednostek SWAT i antyterrorystycznych . Zapewniamy trening ochrony VIP na najwyższym poziomie.

Nasz program ochrony VIP jest prowadzony przez wysoko wykwalifikowaną kadrę expertów zapewniających doświadczenie, które na długo zostanie w waszej pamięci.
Są to kursy najwyższej klasy na rynku.

Skontaktuj się z nami by uzyskać więcej szczegółowych informacji.